Top

Akcesorium Tapicerskie stojak/1

Nowy

Szerokość: 0 cm
Rodzaj opakowania: Stojak do obszywania kierownic

Więcej szczegółów

719,60 zł

Profesjonalny stojak do obszywania kierownic. Zdecydowanie przyspiesza i ułatwia wykonanie zleconego zadania. Umożliwia wygodną pracę, utrzymując kierownicę pod wyznaczonym kątem. Stosowany w profesjonalnych zakładach tapicerskich. Szary, malowany proszkowo, przykręcany do podłoża na trzy śruby - łatwy montaż i demontaż. 
Prezentacja stojaka w filmie na platformie YouTube - zajrzyj koniecznie:  https://youtu.be/Hpm0Hf2DjUc

Cena dotyczy zakupu 1 sztuki.

Uwagi dot. transportu:
Materiał jest nawinięty na kartonową tubę, a cała rolka zapakowana w grubą, przezroczystą folię. Po otrzymaniu towaru sprawdź, czy opakowanie nie zostało uszkodzone. Przejrzyj materiał.

Jeżeli zamówiłeś kilka różnych wzorów najprawdopodobniej nawinięte są razem. Zajrzyj do wnętrza kartonowej tuby, wkładamy tam zamówione puszki z klejem, katalogi, itp.

Uwagi dot. przechowywania:
Przechowuj tkaniny na kartonowych rolkach, najlepiej na wieszakach, aby zapobiec odkształceniu.

Oszczędzaj!
Kupując więcej sztuk, otrzymasz je w jednym kawałku. Jeżeli zamówisz kilka różnych materiałów - w miarę możliwości - nawiniemy je na jedną rolkę, aby obniżyć koszt transportu.

Uwaga!!!
Kolor na zdjęciu może nieznacznie różnić się od koloru materiału. Jest to uzależnione od ustawień Twojej karty graficznej oraz monitora.
Różnice w kolorach łatwo zauważyć oglądając ten sam obraz jednocześnie na różnych monitorach/telewizorach.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zastosowania, koloru lub innych cech produktu, prosimy, skontaktuj się z nami. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy i zdjęcia były jak najbardziej adekwatne i oddawały rzeczywiste cechy towarów. Jeżeli potrzebujesz bliższych informacji lub chcesz sprawdzić materiał poproś o darmową próbkę lub zamów jeden z naszych katalogów.

other products in the same category: