Dodaj do ulubionych
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie jak również zobowiązujesz się do zapoznania się i zaakceptowania zasad polityki prywatności której treśc poznasz klikając w poniższy przycisk
Top

siedziba firmy Inter Tap Hurtownietapicerskie.pl

Witamy w serwisie hurtownietapicerskie.pl

 

Sklep powstał z myślą o wszystkich, którzy na zaopatrzenie swojej firmy tracą zbyt wiele cennego czasu. Posiadamy największy w Polsce wybór materiałów na tapicerki samochodowe i pokrowce. Oprócz tkanin oferujemy szeroki asortyment tapicerski, kleje, pianki, dodatki i akcesoria… Pragniemy, abyście mogli zaopatrzyć swój zakład, nie opuszczając firmy, szybko, sprawnie, tanio i przede wszystkim w najlepsze produkty. Jeżeli nie widzisz poszukiwanego towaru, napisz do nas – postaramy się znaleźć go dla Ciebie.

Kilka słów o nas

 

Firma Inter Tap ma już za sobą ponad 25 lat pracy z klientami. Nasze doświadczenie pomaga nam pracować tak by w pełni zadowolić potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dostawcą przodujących firm z branży tapicerskiej i nie tylko. W naszych magazynach na powierzchni blisko 2 000 m kw. znajdziecie Państwo niespełna półtora tysiąca różnych rodzai skaju, tkanin tapicerski i wykładzin. Oferujemy również kleje, pianki i dodatki tapicerskie.

Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty u upusty.

Hurtownietapicerskie.pl Twój dostawca - dopasowujemy się do Twoich potrzeb.

Dane kontaktowe

Inter Tap s.c. Ilona Binda Mateusz Binda Inter Tap sp. z o.o.

ul. Bielska 26A

43-332 Pisarzowice

email: sklep@hurtownietapicerskie.pl

dział handlowy:

email: bok@tkaninysamochodowe.pl

Mariusz tel. +48  608 535 936 (we speak English, mы говорим по-русски)

email: mariusz@tkaninysamochodowe.pl

Robert  tel. +48  606 875 309 (Hovoříme česky)

email: robert@tkaninysamochodowe.pl

Rafał    tel. +48  728 312 764 (we speak English)

email: rafal@tkaninysamochodowe.pl

Zobacz nasz magazyn......