Podkład techniczny PSns3/180

Nowy produkt

Szerokość: 180 cm

Więcej szczegółów

8,55 zł brutto

Rabaty ilościowe

IlośćCenaOszczędzasz
5 0,00 zł Do 42,74 zł
20 0,53 zł Do 160,39 zł
50 0,53 zł Do 400,98 zł

Więcej informacji

Stockowa pianka PUR. Szeroki wachlarz zastosowań, nawet przy najbardziej wymagających projektach. Produkt niezbędny w profesjonalnych zakładach tapicerskich. Pianka dostępna w różnej gęstości, grubości i szerokości.

Cena dotyczy zakupu 1 metra.

Uwagi dot. transportu:
Materiał jest nawinięty na kartonową tubę, a cała rolka zapakowana w grubą, przezroczystą folię. Po otrzymaniu towaru sprawdź, czy opakowanie nie zostało uszkodzone. Przejrzyj materiał.

Jeżeli zamówiłeś kilka różnych wzorów najprawdopodobniej nawinięte są razem. Zajrzyj do wnętrza kartonowej tuby, wkładamy tam zamówione puszki z klejem, katalogi, itp.

Uwagi dot. przechowywania:
Przechowuj tkaniny na kartonowych rolkach, najlepiej na wieszakach, aby zapobiec odkształceniu.

Oszczędzaj!
Kupując więcej sztuk, otrzymasz je w jednym kawałku. Jeżeli zamówisz kilka różnych materiałów - w miarę możliwości - nawiniemy je na jedną rolkę, aby obniżyć koszt transportu.

Uwaga!!!
Kolor na zdjęciu może nieznacznie różnić się od koloru materiału. Jest to uzależnione od ustawień Twojej karty graficznej oraz monitora.
Różnice w kolorach łatwo zauważyć oglądając ten sam obraz jednocześnie na różnych monitorach/telewizorach.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zastosowania, koloru lub innych cech produktu, prosimy, skontaktuj się z nami. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy i zdjęcia były jak najbardziej adekwatne i oddawały rzeczywiste cechy towarów. Jeżeli potrzebujesz bliższych informacji lub chcesz sprawdzić materiał poproś o darmową próbkę lub zamów jeden z naszych katalogów.

3 innych produktów w tej samej kategorii: